Duyurular

Yayında:SONER İLE SEÇME ŞARKILAR YAYINDA
radyotemasi SONER AKSU: İYİ YAYINLAR radyotemasi ibrahim: Radyo Sevimli FM' de çalan şarkılar muhteşem böyle devam. Radyo Sevimli yi çok seviyoruz. iyi yayınlar dilerim radyotemasi Sude soy: Soner isteğimi çalarsan sevinirim radyotemasi Serdar: Teşekkür ederim radyotemasi RECEP: SELAMLAR. NÖBET TUTAN TÜM ACİL PERSONELLERİNE... radyotemasi Etem sengun: Herkeze hayirli aksamlar dilerim allah herkezin işini gücünü rast getirsin insallah radyotemasi Barış turan: Teşekkür ederim radyotemasi ankaragücü taraftarı gökhan gülcan: tüm damarcılara gelsin radyotemasi Emre AYYILDIZ: selamlar olsun radyotemasi Akın sert: Kolay gelsin sonsuz yayınlar ben gecenin gezgini DJ yakın biliyorsun her zaman yanındayım ve hep yanında olacağım şimdiden başarılar dilerim radyotemasi Faruk: selam h.akşamlar hayırlı yayınlar kolay gelsin istek parçamı yayınlarsınız sevinirim????

3 Hisar ile Hemhal olmak

Ekleyen


17 Ocak 2019, 22:23 / 118 İzlenme


Card image cap

Müziğin kirlenmesinde hepimizin payı var.” diyen Engin Gürkey, müziğin eski değerini kazanması için popçuların, cazcıların kısacası Türk Müziği yapanların sorumluluk alması ve elini taşın altına koyması gerektiğini söylüyor.

3 Hisar bir müzik grubundan öte bir müzik projesi. 3 Hisar Müzik Projesi, alanlarında yetkin üç müzisyen olan Hakan Dedeler, Engin Gürkey ve Erdinç Şenyaylar tarafından onların tabiriyle “müziğin ruhani şehri” İstanbul’da kuruldu. Müzikal olarak geniş bir yelpazesi bulunan 3 Hisar, yeni bestelerini Geleneksel Türk Müziği ve Klasik Batı Müziği gibi birçok formda dinleyicinin beğenisine sunarken aynı zamanda ülkemizin nadide eserlerini de seslendiriyor. İlk olarak verdikleri konserlerle müzikal muhabbetleri artan 3 Hisar dinleyiciden aldıkları olumlu tepkiler üzerine albüm yapmaya karar verdi. Yakın zamanda Kınay Prodüksiyon’dan çıkan Hemhâl adlı albümde dört tane sözlü altı sözsüz eser yer alıyor. Çıkış parçası olan Açmayan Tomurcuğum’un yanı sıra albümde; İstanbul, Çelişki, Gökyüzünde Tüten Olsam, Haziran, Sardunya, Ağlama Gülüm, Dil-û Can, Esma ve İstanbul (Enstrümantal) adlı eserler var.


Yorum Yap


NOT: Yorumunuz Onaylanınca Aşagıda Gözükecektir.
Bu videoya toplam 0 tane yorum yapılmış